El passat diumenge 27 de desembre, en plena crema de torrons, es va celebrar la Copa Catalunya Indoor I de la mà de Esperit Ultimate Club juntament amb l'Associació Viu-la.

Deu equips van aportar esperit i nivell de joc a parts iguals al Pavelló Can Balsach de Sabadell.

Els guanyadors del torneig solidari van ser els Mamadiadors de Tarragona i el premi a l'SOTG se'l va endur Esperit Vermell.

Ja estan obertes les inscripcions per la quarta edició del Campi Qui Pugui.

Es disputarà a la platja de Castelldefels el diumenge 21 de febrer, no hi pots faltar!!!

Tens tota la informació a la seva pàgina de Facebook.

I si et vols apuntar aquí trobaràs el formulari per fer-ho.

Aquí podràs veure la Llista d'equips inscrits 

 

Un dels tornejos més veterans del nostre país, aquest any serà la seva dotzena edició, es disputarà entre els dies 19, 20 i 21 de març.

Actualment es troba en procés d'inscripció d'equips. Com sempre serà una gran oportunitat de gaudir de bon Beach Ultimate a la Platja Gran de Lloret de Mar amb equips arribats de tota Europa.

Trobaràs tota la informació a la seva web o a la pàgina de Facebook.

Aquí teniu els resultats finals del la cinquena edició del Calafell Arena, el torneig mixed de beach Ultimate organitzat pels Peixets de Barcelona.

SOTG winner - Mifune / Extra Virgen / Karl

1º - LOVE (World)

2º - LOS PIMIENTOS DEL PADRÓN (FR)

3º - MURCIÉLAGOS (ES/Valencia )

4º - LISBOA ULTIMATE CLUB (PT)

5º - BOLSK&TÈRICS (ES/Girona-Huesca)

6º - BRAVAS (ES/Barcelona)

7º - EXTRA VIRGEN (ES/Andalucia)

8º - Free's by 66 (FR/Perpignan)

9º - KARL (DE)

10º - ALPHABET SOUP (UK)

11º - SAFARI (ES/Santander-Barcelona)

12º - BABEL (Nauru)

13º - DON DIABL@S (MX)

14º - BIRMINGHAM ULTIMATE (UK)

15º - PEIXETS (ES/Barcelona)

16º - ARS LUDENDI (DE)

17º - ICHNOS FLYING DISC (IT)

18º - MIFUNE (ES/Terrassa)

Categoria Femenina

Red Dragons

Esperit

Golden Girls

Categoria Oberta

Murciélagos

Esperit

Amigos empollones de Litus

 

 Lliga Catalana Ultimate

Calendari

Sense events

Classificació Final Platja 2017

  • 1a Divisió

1. Bravas A
2. Sharks
3. Disctèrics
4. Salty
5. Peixets
6. Mamadiadors
7. Bravas B
8. Esperit Black

  • 2a Divisió

1. M&Ms
2. Green Squirrels
3. Peixets River
4. Esperit White
5. Bolskandisc
6. Esperit Grey
7. Red Squirrels
8. Tookadisc
9. Peixets Ocean
10. FB66
11. Esperit Palau
11. Sharks B

Aquest lloc web utilitza galetes per tal de millorar la teva experiència. Suposem que hi estàs d'acord, però pots tancar ara la pàgina si ho desitges.