Mapa on es celebra: http://goo.gl/ajucs

Descarregar horaris dels partits

El 3 de març a  Castelldefels es celebrà la lliga coed amb totes les divisions.

Lliga COED

Classificació 1ª Divisió:

1) Murciélagos
2) Patatas Bravas
3) Peixets
4) Winds and Roses
5) Disctèrics
 
Esperit: Winds and Roses

Detall de l'esperit 1ª divisió:

  Peixets Winds Murcielagos Disctèrics Patatas Bravas
1. Coneixement i ús de les regles 2 2 2 2,25 1,5
2. Faltes i contacte físic 2,25 2,5 1,75 2,5 1,75
3. Imparcialitat 1,75 2,25 2 2 1,75
4. Actitud positiva 2 2,75 1,75 2 1,75
5. El nostre esperit comparat amb el seu 1,75 2 2 2 2
Total 9,75 11,5 9,5 10,75 8,75

Resultats 1ª divisió:

Peixets 12 - 5 Winds and Roses
Disctèrics 10 - 12 Murciélagos 
Winds and Roses 6 - 12 Murciélagos
Patatas Bravas 8 - 7 Disctèrics
Patatas Bravas 12 - 3 Winds and Roses
Peixets 8 - 12 Murciélagos
Patatas Bravas 8 - 9 Murciélagos
Peixets 9 - 6 Disctèrics
Patatas Bravas 13 - 8 Peixets
Disctèrics 6 - 8 Winds and Roses

Classificació 2ª Divisió:

1) Sharks
2) Free's by 66
3) Isards
4) Tookadisc
5) Bravas Picantes
 
Esperit: Sharks, Isards, Bravas Picantes

Detall de l'esperit 2ª divisió:

  Tookadisc Free's by 66 Sharks Isards Bravas Picantes
1. Coneixement i ús de les regles 1,5 2 2 1,75 1,75
2. Faltes i contacte físic 2,25 1,5 2,5 2,25 2,5
3. Imparcialitat 2 1,75 2,25 2 2,5
4. Actitud positiva 2,25 2,25 2 2,75 2,25
5. El nostre esperit comparat amb el seu 1,75 2 2,25 2,25 2
Total 9,75 9,5 11 11 11

Resultats 2ª divisió:

Tookadisc 6 - 5 Bravas Picantes
Sharks 13 - 6 Free's by 66
Sharks 13 - 5 Bravas Picantes
Isards 0 - 13 Free's by 66
Bravas Picantes 1 - 13 Free's by 66
Tookadisc 5 - 8 Isards
Tookadisc 2 - 12 Free's by 66
Sharks 13 - 4 Isards 
Tookadisc 1 - 11 Sharks 
Isards 7 - 4 Bravas Picantes

Classificació 3ª Divisió:

1) Multi-Mates
2) Mifune
3) Catalyst (open)
4) Bárbaros - T (open)
5) Marracos (open)
 
Esperit: Mifune

Detall de l'esperit 3ª divisió:

  Mifune Catalyst Marracos Multi-Mates Barbáros -T
1. Coneixement i ús de les regles 2,5 2 1,75 2,25 1,75
2. Faltes i contacte físic 2,5 1,75 2,5 2 1,5
3. Imparcialitat 2,75 2 2,5 2,25 2
4. Actitud positiva 2,75 2,25 2,5 2,25 2,25
5. El nostre esperit comparat amb el seu 1,75 2 2 1,75 2,25
Total 12,25 10 11,25 10,5 9,75

Resultats 3ª Divisió: 

Mifune 5 - 8 Multi··Mates
Catalyst 10 - 7 Bárbaros-T
Catalyst 11 - 4 Multi··Mates
Marracos 3 - 6 Bárbaros-T
Multi··Mates 6 - 4 Bárbaros-T
Mifune 6 - 1 Marracos
Mifune 6 - 4 Bárbaros-T
Catalyst 12 - 2 Marracos
Mifune 3 - 13 Catalyst
Marracos 4 - 9 Multi··Mates 
 
 
El 2 de març a Castelldefels es celebrà la lliga femenina i open.

Lliga Femenina

Classificació:

1) Piranyes
2) Crema Catalana
3) Murciélagos
 
Esperit femení: Piranyes, Crema Catalana

Detall de l'esperit

  Piranyes Murcielagos Cremas
1. Coneixement i ús de les regles 2,5 2 2
2. Faltes i contacte físic 2,5 2 2
3. Imparcialitat 3 2,5 3,5
4. Actitud positiva 2,5 2,5 3
5. El nostre esperit comparat amb el seu 1,5 2 1,5
Total 12 11 12
 

Resultats:

Piranyes 8 - 6 Murciélagos
Crema Catalana 7 - 4 Murciélagos
Piranyes 7 - 6 Crema Catalana

Lliga Open

Classificació:

1) Patatas Bravas
2) Murciélagos
3) Taurons
4) Catalyst
 
Esperit Open: Taurons, Patatas Bravas

Detall de l'esperit:

  Taurons Catalyst P. Bravas Murcielagos
1. Coneixement i ús de les regles 2,67 1,67 1,67 2
2. Faltes i contacte físic 2 2 2 2
3. Imparcialitat 2 2 2,33 2
4. Actitud positiva 2,67 2 2,33 2
5. El nostre esperit comparat amb el seu 1,33 2 2,33 2
Total 10,67 9,67 10,67 10
 

Resultats:

Murciélagos 9 - 7 Taurons
Catalyst 3 - 10 Patatas Bravas
Patatas Bravas 8 - 3 Murciélagos
Taurons 10 - 3 Catalyst
Patatas Bravas 13 - 6 Taurons
Catalyst 5 - 13 Murciélagos
 
 

Calendari

25-1-2018
Crema turrons 2018 3a jornada
Can Dragó
4-2-2018
1a Jornada Lliga Catalana 2018 Gespa
Sabadell
11-2-2018
CQP 2018
Castelldefels
17-2-2018
3a Jornada Escolar 2018
Mar Bella (Barcelona)
17-2-2018
CBC 2018
Castelldefels
18-2-2018
CBC 2018
Castelldefels

Classificació Final Platja 2017

  • 1a Divisió

1. Bravas A
2. Sharks
3. Disctèrics
4. Salty
5. Peixets
6. Mamadiadors
7. Bravas B
8. Esperit Black

  • 2a Divisió

1. M&Ms
2. Green Squirrels
3. Peixets River
4. Esperit White
5. Bolskandisc
6. Esperit Grey
7. Red Squirrels
8. Tookadisc
9. Peixets Ocean
10. FB66
11. Esperit Palau
11. Sharks B

Classificació Final Gespa 2017

  • Divisió

1. Bravas
2. Esperit Black
3. Peixets
4. M&M
5. Esperit White
6. Mamadiadors
7. Salty
8. FB66
9. Sharks
10. Esperit Grey
11. Esperit Orange

Aquest lloc web utilitza galetes per tal de millorar la teva experiència. Suposem que hi estàs d'acord, però pots tancar ara la pàgina si ho desitges.