Classificació lliga COED

Classificació general

    1a jornada 2a jornada 3ª Jornada 4ª jornada 5ª jornada Total
1 Patatas Bravas 21 25 25 21 21 113
2 Murciélagos 25 21 21 18 18 103
3 Peixets 18 16 16 16 16 82
4 Disctèrics 15 18 10 25 12 80
5 Winds and Roses 16 8 18   25 67
6 Sharks 12   15 10 15 52
7 Bravas Picantes 8 9 11 11 11 50
8 Isards 10 12 9 5 8 44
9 Mifune 6 11 8 7 10 42
10 Tookadisc 9 10   12 7 38
11 Free's by 66 11 15 12     38
12 Mamadiadors     6 8 9 23
13 Marracos 3   7 6 5 21
14 Bárbaros T 4     9   13
15 Toshiro     5   4 9
16 Multi··Mates 7         7
17 Discovery Peixets         6 6
18 Catalyst 5         5

Guanyador de l'esperit

Mifune

Classificació platja  

    1ª jornada 2ª jornada 3ª jornada Total
1 Patatas Bravas 21 25 21 67
2 Murciélagos 25 21 18 64
3 Winds and Roses 16 18 25 59
4 Peixets 18 16 16 50
5 Sharks 12 15 15 42
6 Disctèrics 15 10 12 37
7 Bravas Picantes 8 11 11 30
8 Isards 10 9 8 27
9 Mifune 6 8 10 24
10 Free's by 66 11 12   23
11 Tookadisc 9   7 16
12 Marracos 3 7 5 15
13 Mamadiadors   6 9 15
14 Toshiro   5 4 9
15 Multi··Mates 7     7
16 Discovery Peixets     6 6
17 Catalyst 5     5
18 Bárbaros T 4     4

Clasificació gespa

    2a jornada 4ª jornada Total
1 Patatas Bravas 25 21 46
2 Disctèrics 18 25 43
3 Murciélagos 21 18 39
4 Peixets 16 16 32
5 Tookadisc 10 12 22
6 Bravas Picantes 9 11 20
7 Mifune 11 7 18
8 Isards 12 5 17
9 Free's by 66 15   15
10 Sharks   10 10
11 Bárbaros T   9 9
12 Winds and Roses 8   8
13 Mamadiadors   8 8
14 Marracos   6 6

Classificació general lliga Femenina

    1ª jornada 2ª jornada 3ª jornada Total
1 Crema Catalana 21 25 25 71
2 Piranyes 25 21 18 64
3 Murciélagos / Xuflas 18 18   36
4 Cremas Y     21 21
5 Tramuntana     16 16

Classificació general lliga Open

    1ª jornada 2ª jornada 3ª jornada Total
1 Bravas 25 25 25 75
2 Murciélagos 21 21 21 63
3 Taurons 18 18   36
4 Bárbaros   16   16
5 Catalyst 16     16

 

Calendari

17-2-2018
3a Jornada Escolar 2018
Mar Bella (Barcelona)
17-2-2018
CBC 2018
Castelldefels
18-2-2018
CBC 2018
Castelldefels
24-2-2018
CE Open/Women Platja 2018
València
25-2-2018
CE Open/Women Platja 2018
València
18-3-2018
2a Jornada Lliga Catalana 2018 Gespa
Palau i Plegamans

Classificació Final Platja 2017

  • 1a Divisió

1. Bravas A
2. Sharks
3. Disctèrics
4. Salty
5. Peixets
6. Mamadiadors
7. Bravas B
8. Esperit Black

  • 2a Divisió

1. M&Ms
2. Green Squirrels
3. Peixets River
4. Esperit White
5. Bolskandisc
6. Esperit Grey
7. Red Squirrels
8. Tookadisc
9. Peixets Ocean
10. FB66
11. Esperit Palau
11. Sharks B

Classificació Final Gespa 2017

  • Divisió

1. Bravas
2. Esperit Black
3. Peixets
4. M&M
5. Esperit White
6. Mamadiadors
7. Salty
8. FB66
9. Sharks
10. Esperit Grey
11. Esperit Orange

Aquest lloc web utilitza galetes per tal de millorar la teva experiència. Suposem que hi estàs d'acord, però pots tancar ara la pàgina si ho desitges.