Data: 21 d'Abril 2013
Superfície: gespa
Organitza: Frisbee'66

Mapa per arribar als camps d'Elna

Descarregar els horaris dels partits

LLIGA COED

Classificació 1ª Divisió:

1) Patatas Bravas
2) Murciélagos
3) Disctèrics
4) Peixets
5) Free's by 66
 
Esperit: Free's by 66, Peixets

Detall de l'esperit

  Coneixement i us de les regles Faltes i Contacts fisic Imparcialitat Actitude positiva i autocontrol El nostre esprit comparat amb el seu Total
Disctèrics 2,25 1,75 1,75 2 2 9,75
Murciélagos 2 2 2 2,25 2 10,25
Peixets 2 2,25 1,75 2,5 2,25 10,75
Bravas 2 1,75 2 2 1,75 9,5
FB66 2 2 2,25 2,5 2 10,75
  2,05 1,95 1,95 2,25 2  

Resultats 1ª divisió:

Disctèrics 5 - 7 Murciélagos
Disctèrics 6 - 4 FB66
P. Bravas 8 - 5 Murciélagos
P. Bravas 6 - 3 Peixets
FB66 3 - 10 Peixets
P. Bravas 9 - 2 FB66
Peixets 2 - 6 Murciélagos
Disctèrics 8 - 4 Peixets
FB66 5 - 7 Murciélagos
Disctèrics 6 - 7 P. Bravas

Classificació 2ª Divisió:

1) Isards
2) Mifune
3) Tookadisc
4) Bravas Picantes
5) Winds 'n Roses (open)
 
Esperit: Winds 'n Roses

Detall de l'esperit

  Coneixement i us de les regles Faltes i Contacts fisic Imparcialitat Actitude positiva i autocontrol El nostre esprit comparat amb el seu Total
Mifune 1,75 2 2,25 2 2 10
Isards 1,75 1,75 2 2 2 9,5
Picantes 1,5 2 2,25 2,5 2 10,25
Wind's and Shark 2,5 2,25 2 2,5 2 11,25
Tookadisc 2 2,25 2,25 2,25 2 10,75
  1,9 2,05 2,15 2,25 2  

Resultats 2ª divisió:

Mifune 8 - 0 P. Picantes
Mifune 0 - 8 Winds 'n Roses
Mifune 5 - 4 Tookadisc
P. Picantes 2 - 7 Winds 'n Roses
Tookadisc 1 - 8 Winds 'n Roses
Isards 2 - 8 Winds 'n Roses
Tookadisc 8 - 0 P. Picantes
Isards 5 - 1 P. Picantes
Isards 5 - 1 Tookadisc
Mifune 5 - 7 Isards

Calendari

17-2-2018
3a Jornada Escolar 2018
Mar Bella (Barcelona)
17-2-2018
CBC 2018
Castelldefels
18-2-2018
CBC 2018
Castelldefels
24-2-2018
CE Open/Women Platja 2018
València
25-2-2018
CE Open/Women Platja 2018
València
18-3-2018
2a Jornada Lliga Catalana 2018 Gespa
Palau i Plegamans

Classificació Final Platja 2017

  • 1a Divisió

1. Bravas A
2. Sharks
3. Disctèrics
4. Salty
5. Peixets
6. Mamadiadors
7. Bravas B
8. Esperit Black

  • 2a Divisió

1. M&Ms
2. Green Squirrels
3. Peixets River
4. Esperit White
5. Bolskandisc
6. Esperit Grey
7. Red Squirrels
8. Tookadisc
9. Peixets Ocean
10. FB66
11. Esperit Palau
11. Sharks B

Classificació Final Gespa 2017

  • Divisió

1. Bravas
2. Esperit Black
3. Peixets
4. M&M
5. Esperit White
6. Mamadiadors
7. Salty
8. FB66
9. Sharks
10. Esperit Grey
11. Esperit Orange

Aquest lloc web utilitza galetes per tal de millorar la teva experiència. Suposem que hi estàs d'acord, però pots tancar ara la pàgina si ho desitges.